Nasze działania

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Nowy Rok Duszpasterski

Liturgia dnia


LogowanieKurs Emaus - lipiec 2014
     alt
 

Kurs Nowe Życie

...pokazuje ogrom Miłości Boga do człowieka, uczy odpowiadać na tę Miłość i “otwierać drzwi swojego Życia dla Chrystusa”, który przy każdym spotkaniu, mocą Ducha Świętego, przemienia serce człowieka na wzór swojego serca. 

Zapraszamy

Termin: 24 - 25 maja 2014
Zobacz plakat i świadectwa

Więcej…
 

Jezualia - Otwórz oczy

W dniach 8 - 10 maja 2014 (czwartek - sobota) odbędą się Jezualia. Tak studenci zdecydowali się nazwać projekt ewangelizacyjny towarzyszący juwenaliom. W przygotowania zaangażowały się różne katolickie wspólnoty toruńskie: Posłanie, Bacówka, Duszpasterstwo Jezuitów oraz wspólnota Pieśń Nowa.
W ramach ewangelizacji odbędzie się m.in. spektakl plenerowy "Zraniony Pasterz" i msza święta z modlitwą o uzdrowienie. Cały plan i wszystkie nowości zamieszczone są na profilu facebookowym https://www.facebook.com/otworzoczytorun
Studenci z toruńskich wspólnot katolickich chcą jednak przede wszystkim wychodzić do swych rówieśników, by z nimi przebywać, bawić się i rozmawiać o tym, co w życiu najważniejsze, o Bogu. Wobec tego zobaczymy ich na wspólnym studenckim grillu, a także na wspólnych zabawach, które sami poprowadzą. A jakie niespodzianki na nas czekają? Przyjdźcie a zobaczycie! :)

Zapraszamy

Więcej…
 

Kurs Nowe Życie - marzec 2014

Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na kurs Nowe Życie – 29-30 marca 2014. Ten kurs może Ci pomóc odnaleźć żywego i zainteresowanego Tobą Boga. Doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę i że On jest Ojcem pełnym dobroci zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi. Czekamy na ciebie: sobota 29 marca godz. 18.00 – sala Św. Gerarda (obok Domu Pielgrzyma) 

Zapraszamy

Termin: 29-30 marca 2014
Zobacz plakat
Więcej…
 

Ewangelizacja w Grodnie

Pierwszy tydzień tegorocznego Wielkiego Postu rozpoczęliśmy od ewangelizacji w Grodnie na Białorusi. W terminie 7-10 marca prowadziliśmy kurs biblijny dla studentów Instytutu Katechetycznego diecezji grodzieńskiej oraz dni skupienia dla katechetów tej diecezji. Ze studentami odkrywaliśmy piękno Jezusa, przedstawionego oczyma czterech Ewangelistów (Kurs Jezus według czterech Ewangelistów). Natomiast z katechetami pochylaliśmy się nad Adhortacją papieża Franciszka „Ewangelii Gaudium”, a temat przewodni tych rozważań brzmiał „Nie pozwól sobie odebrać radości”.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 11