Nasze działania

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Nowy Rok Duszpasterski

Liturgia dnia


LogowanieKonferencja Alpha Toruń 2014

Już niedługo odbędzie się pierwsza konferencja Alpha dla regionu Toruń (Polska północno-zachodnia).
Widząc doskonałe działanie tego narzędzia ewangelizacji oraz wzrastające nim zainteresowanie, pragniemy zaprosić na konferencję, podczas której będzie można uzyskać szczegółowe informacje o Alpha, w tym jak przygotować członków lokalnego kościoła, aby dobrze przeprowadzić ten cykl ewangelizacyjny w swojej parafii. Na konferencję zapraszamy szczególnie tych, którzy:

  • nie znają Alpha, a chcieliby zainicjować ten cykl ewangelizacyjny w swoim lokalnym kościele
  • ukończyli Alpha i chcieliby przyłączyć się do zespołu prowadzącego
  • byli już częścią zespołu Alpha, ale nie brali udziału w konferencji szkoleniowej.
Termin: 11-12 października 2014
Miejsce: Rzymskokatolicka Parafia św. Józefa w Toruniu, ul. św. Józefa 23/35
Program: zobacz szczegóły
Opłata konferencyjna: 70,00 zł (w tym: posiłki i materiały konferencyjne)
Zgłoszenia: wypełniony formularz zgłoszeniowy prześlij do 25 września 2014 w formie załącznika na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Facebook

Zapraszamy do udziału.
o. Jacek Dubel CSsR,
Członek Zarządu Stowarzyszenia Alpha Polska

 

Ukraina 2014

W dniach od 2 do 3 września 2014 roku w Gródku koło Chmielnickiego na Ukrainie odbyło się XVII Sympozjum Katechetyczne zatytułowane „Od doświadczenia wiary do radości ewangelizacji”, w którym wzięły udział Magdalena Czerwińska oraz Jolanta Zatorska ze Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej.

W spotkaniu uczestniczyło około 60 osób, w tym księża, katecheci, siostry zakonne i biskup diecezjalny diecezji kamieniecko-podolskiej Leon Dubowski. Pod koniec sympozjum pojawił się także biskup pomocniczy Radosław Zmitrowicz.

Więcej…
 
Kurs Emaus - lipiec 2014
     alt
 

Kurs Nowe Życie

...pokazuje ogrom Miłości Boga do człowieka, uczy odpowiadać na tę Miłość i “otwierać drzwi swojego Życia dla Chrystusa”, który przy każdym spotkaniu, mocą Ducha Świętego, przemienia serce człowieka na wzór swojego serca. 

Zapraszamy

Termin: 24 - 25 maja 2014
Zobacz plakat i świadectwa

Więcej…
 

Jezualia - Otwórz oczy

W dniach 8 - 10 maja 2014 (czwartek - sobota) odbędą się Jezualia. Tak studenci zdecydowali się nazwać projekt ewangelizacyjny towarzyszący juwenaliom. W przygotowania zaangażowały się różne katolickie wspólnoty toruńskie: Posłanie, Bacówka, Duszpasterstwo Jezuitów oraz wspólnota Pieśń Nowa.
W ramach ewangelizacji odbędzie się m.in. spektakl plenerowy "Zraniony Pasterz" i msza święta z modlitwą o uzdrowienie. Cały plan i wszystkie nowości zamieszczone są na profilu facebookowym https://www.facebook.com/otworzoczytorun
Studenci z toruńskich wspólnot katolickich chcą jednak przede wszystkim wychodzić do swych rówieśników, by z nimi przebywać, bawić się i rozmawiać o tym, co w życiu najważniejsze, o Bogu. Wobec tego zobaczymy ich na wspólnym studenckim grillu, a także na wspólnych zabawach, które sami poprowadzą. A jakie niespodzianki na nas czekają? Przyjdźcie a zobaczycie! :)

Zapraszamy

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 11