Nasze działania

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Nowy Rok Duszpasterski

Liturgia dnia


LogowanieWorship Central Course w zasięgu ręki PDF Drukuj Email

images/banners/wcc.jpgNasza nowa perełka - Kurs Uwielbienia (Worship Central Course). Po raz pierwszy w Polsce. Właśnie go przeżywamy we wspólnocie.

Jest nowoczesny, odpowiedni czasom, w jakich żyjemy, motywujący do działania i napełniony mocą Pana.

Przeznaczony dla grup muzycznych i wszystkich, którzy chcą posługiwać lub posługują modlitwą uwielbienia w swojej parafii lub poza nią.

Więcej…
 
Orate pro nobis PDF Drukuj Email

Dziś szaleństwo Halloween. Jutro uroczystość Wszystkich Świętych. Dwa święta. Umieszczone na dwóch biegunach wszechświata. Jedno mroczne, drugie radosne.

Jedno przywołujące na myśl przemijalność ludzkiego ciała, brzydotę, opiewające to, co mroczne i budzące trwogę, co jest codziennością ojca kłamstwa.

Drugie – kierujące nasze serca ku Niebu, miejscu naszego ostatecznego przeznaczenia.

Niech Wszyscy Święci, modlą się za nami, byśmy tak jak oni bezpiecznie dotarli kiedyś do domu Ojca, a na co dzień z walecznym sercem stawiali czoła temu, który przynosi śmierć.

 
Z Emaus do życia Słowem PDF Drukuj Email

Biblijny weekend za nami - Kurs Emaus się zakończył. Pomimo chłodu na dworze, serca uczestników, jak i ekipy prowadzącej, zapałały pierwszą lub nową, gorącą miłością do Jezusa i Jego Słowa. Nasza kameralna przygoda, wszystkich razem było nas dziewiętnaścioro, otworzyła nowy rozdział w życiu niejednego z nas.

Doświadczaliśmy, jak Bóg bardzo osobiście i na różne sposoby przemawiał do nas w swoim Słowie podczas całego kursu (zapraszając, by jeszcze pełniej przeżywać z Nim każdy dzień).

 Jeśli i Ty chciałeś przeżyć go z nami, nie załamuj się, że ominęła Cię ta wspaniała okazja. Następna edycja kursu już wkrótce, czuj się na nią podwójnie zaproszony…

 
Listopad w szkole Jezusa PDF Drukuj Email

altZ czym kojarzy Ci się szkoła? Może nuda? Może znużenie? Może strach bycia wywołanym do tablicy?

A myślałeś kiedyś, jakby to było uczyć się w szkole u Jezusa? Stać się jego umiłowanym uczniem? Takim Bożym prymusem jak święty Jan?

Przyjdź na kurs, gdzie możesz w pełni tego doświadczyć.

Więcej…
 
Alpha start PDF Drukuj Email
images/banners/dsc_0361.jpgKurs Alpha rozpoczęty. Pierwsza kolacja za nami. Cieszymy się, że mogliśmy nakarmić Waszych gości, których zaprosiliście na wspólne ucztowanie.  

Tę edycję kursu (jak wiele poprzednich) prowadzimy wraz z naszą młodszą siostrą Wspólnotą Akademicką Bacówka. Dziękujemy tym młodym i pełnym zapału ludziom za wsparcie, za ich energię i zaangażowanie.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 14